Zgłoszenie na szkolenie

Szkolenie Zasady udzielania zamówień oraz obowiązek sprawozdawczy placówek oświatowych w świetle ustawy Prawo zamówień publicznych po zmianach w 2014 roku
Cena 240zł

Dane personalne

PESEL *
Imię: *
Nazwisko: *

Dane kontaktowe

Adres e-mail: *
Telefon kontaktowy :
Miejscowość:
Województwo:

Dane dodatkowe

Stanowisko:
Nr licencji:

Pracodawca *

Płatnik *

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Zgłaszając się na szkolenie/konferencję przyjmuję do wiadomości, iż administratorem moich danych osobowych jest VULCAN sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Wołowska 6. Dane będą przetwarzane w celach związanych z organizacją szkolenia/konferencji i mojego w nim/niej uczestnictwa. Podstawą prawną przetwarzania moich danych w tym celu jest wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze jako niepublicznej placówce doskonalenia nauczycieli, działającej na podstawie przepisów Prawa oświatowego oraz wykonanie umowy. Potwierdzam jednocześnie, że zapoznałem się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez VULCAN, zawartymi w Polityce prywatności
Zgoda na przesyłanie informacji handlowych Wyrażam zgodę na otrzymywanie od VULCAN sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w szczególności na otrzymywanie newslettera oraz na wykorzystywanie w celach marketingowych przez VULCAN sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy prawo telekomunikacyjne.
Jeżeli mój adres e-mail stanowi dane osobowe, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie adresu e-mail w celach marketingowych przez VULCAN sp. z o.o., zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności. Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne oraz że może ona być w każdej chwili wycofana.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz informacji o naszej ofercie, wydarzeniach które organizujemy lub masz inne pytania - zachęcamy do kontaktu z nami:

Centrum Obsługi Klienta VULCAN

telefon71 757 29 29 kopertacok@vulcan.edu.pl


Informacja o oddziałach > Szczegółowe informacje o firmie >

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY